HAKKIMIZDA

GROUP 360

Modern hayatı şekillendiren yeniliklerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan GROUP 360, 1998 yılından bu zamana kadar İnşaat Sektörünün içinde faaliyetlerini devam ettirmiş olup, gerek yurt içinde gerek yurt dışında çalışmalar yaparak kendinin daima genç tutmuştur.

360 MANİFESTO, Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin genelinde profesyonel olarak Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde  Site , İş Merkezleri ve  Avm  yönetimlerinde hizmet veren Profesyonel bir  yönetim firmasıdır.

Günümüzde Toplu yaşam alanlarında yaşanan yönetim problemlerini hukuksal boyutta çözen firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve 7/24 hizmet garantisi ile kat maliklerinin ve sakinlerinin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır.

360 MANİFESTO site yönetimleri sektöründe öncü olmanın gayreti ile tüm teknolojik imkanları gerek müşterilerine, gerek çözüm ortaklarına, gerekse personellerine sunmaktadır. Bu teknolojik imkanların en büyük adımı şeffaf ve güvenilir olmasının kanıtı, İnternet üzerinden yapılan muhasebe ve takip otomasyonudur. Bu sistemle kat maliki ve sakinlerine  istediği anda sistemi kontrol etme imkanı sunmaktadır.

Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden yönettiği ve yöneteceği toplu yaşam alanlarını problemlerini çözmeyi görev edinmiş, bireysel yöneticilerin aşamadığı problemlerde danışmalık hizmeti vererek Profesyonel  Site , İş Merkezi ve Avm Yöneticiliği bilincini kat maliklerine aşılamayı hedefleri arasına eklemiştir.

Firmamızın öncelikle amacı; tanımlı site alanının daha temiz, daha bakımlı, daha güvenli, sakinlerin kendini özel hissedebileceği sosyal bir yaşam alanı oluşturarak, sakinler memnuniyeti ve emlak değerini artırmaktır. Bu amaca ulaşmak için, güçlü mali-etkin hukuki-verimli idari ve mozaik bir sosyal yapıda, personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde; yine dört temel hizmet olan güvenlik-temizlik-bakım-idari organizasyonu profesyonel iş akışı ve işleyişi istikametinde kübik bir operasyon tasarlanmalı, uygulanıp, geri bildirimlerle güncellenmelidir.

İnşaat, profesyonel yöneticilik ve danışmanlık alanlarının yanına en son Nano teknolojik dış cephe temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren GROUP 360, iç ve dış dekorasyon, havuz ve sulama, peyzaj çalışmaları ile çeşitli yalıtım izolasyon işlerinin öncüsüdür. Ayrıca 360 Manifesto ve 360 Nanotech markaların da sahibi konumundadır.

Kaliteli yaşam sunmayı ilke edinmiş, kişiye özel hizmetler sunan, üst sınıf bir tesis yönetimi şirketiyiz. Akıllı bina ve Rezidans yönetimleri başta olmak üzere tesislerin teknik,güvenlik ve temizlik hizmetlerinde mükemmel ilke edinmiş yönetimlerin kişiye özel çözümleri konusunda da kendinizi mutlu ve güvende hissedebileceğiniz hizmeti garanti ediyoruz.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan GROUP 360 , sahip olduğu geniş hizmet , bilgi ve iş birliği ağı hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Group 360 standartları belirleyen , keşfederek ilerleyen ulusal bir oyuncu olma vizyonuyla , ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve  yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyoruz.

Kişiye özel hizmetlerin öneminin bilincinde, güvenlik öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarımız ile sektörde öncü konumdayız. 360 manifesto markamız ile; tesis yönetimi gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde etkili operasyonel çözümler üreterek modern yaşam alanları sunmaya devam edeceğiz.

Kendinizi Bizimle ayrıcalıklı hissedeceksiniz.